KONST / Litografier / Litografier 12847151
nr 1284 7151
Litografier
4 st. Eric Hansen, numrerade och signerade, 1975. Motivet: 30x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:20:04
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr